Sešteto skupaj imam dve glavni spletni mesti, pri čemer je eno striktno povezano z računalništvom, drugo pa striktno z ne-računalništvom. Eno je naslovljeno Tadej's computing homepage (tukaj sta tudi linka do strani intro in strani sitemap), eno pa ima naslov Clarinet informational website (tukaj sta tudi linka do strani initial, and strani sitemap); prvo vsebuje razna moja z računalništvom povezana odkritja in opisuje moje izkušnje s hard-core šušmarjenjem z mojim PC-jem in v osnovi obstaja samo zato, da vse moje ideje, ki jih imam (in vse zanimive zadeve, ki jih odkrijem v zvezi z mojim računalnikom ali na Internetu) ne bi šle v "pozabo", ker jih ne bi nikamor zapisal. Online je nekako od začetka leta 2003 in obstaja v večih formah (glej spodaj) na različnih free-hostih. Drugo pa je bolj ali manj samo neke vrste "niche" projekt in je online od sredine leta 2006. To spletno mesto pa je sedaj moje tretje glavno spletno mesto in je bilo ustvarjeno (in dano online) v letu 2007.
Obe spletni mesti linkani zgoraj sem napisal v valid/veljavnem XHTML-ju in CSS-ju v celoti jaz sam in sta tudi editirani/updejtani z JGsoft-ovim EditPad Lite programom od mene samega (večinoma "napisani-na-roke" z nekaj malega copy/paste v nekaterih primerih JavaSript-a), torej, reči hočem samo to, da nikakor nista narejeni z uporabo šablon, ali še slabše, narejeni z programom tipa "WYSIWYG". To pa zato, ker sem hotel znati dovolj teh web-koding računalniških jezikov, da bi napisal svojo lastno spletno mesto, medtem ko je zanimivo dejstvo to, da sem se naučil večino teh while z web-kodingom povezanih zadev z gledanjem izvorne-kode od drugih spletnih mest, pa tudi z branjem člankov in tutorialov in pa z sodelovanjem na raznih forumih; v bistvu, vsak dan sproti se naučim toliko novih stvari, da pri vsakem updejtu spletnega mesta naredim tudi veliko manjših in večjih sprememb v izvorni-kodi spletnega mesta.
Kot rečeno, obstaja več variant teh dveh spletnih mest (vse so hostane na free-hostih), ampak teh ne vzdržujem več. Nekatere so uničile veljavno sintakso po W3C-ju, nekateri hosti niso podpirali t.i. "remote linkinga", ampak vseeno je večina slikic, skriptov in ostalih eksternal/support fajlov (katere uporabljajo vse variante) še vedno hostana na mojem glavnem dial-up ISP-ju. En razlog za to je, da s tem prihranim nekaj prostora na serverjevem trdem-disku (in tudi nekaj HTTP requestov), en razlog pa je ta, da imam s tem samo eno kopijo določenega objekta v cache-u od brskalnika. Tako sem na koncu z vsemi temi variantami pomislil: zakaj bi jih brisal, ker, recimo da umrem v bližnji prihodnosti (ali se mi kaj podobnega zgodi, npr. zgubim dostop do Interneta, se mi sesuje trdi-disk), s tem zagotavljam, da bodo hostane karseda dolgo. In pa veliko teh linkov sem uporabljal v mojih podpisih na forumih/blogih.