Kot je omenjeno tudi drugje na tem spletnem mestu, je ta stran sedaj postala moje glavno splošno osebno spletno mesto, katero v osnovi (poleg nekaj drugih reči) samo opisuje in navede povezave na moja ostala spletna mesta in bloge. Tako je samo neke vrste navigacijska stran in ne stran z dejansko/zanimivo avtorsko vsebino; za tista moja spletna mesta glej stran moje strani na tem istem spletnem mestu. Kot lahko vidite, stran ne vsebuje popup-oken ali banner-reklam itd. Dalje, enako kot v primerih vseh mojih raznih ostalih spletnih mest, je tudi to spletno mesto bolj ali manj "ročno-narejeno" in ni bilo ustvarjeno z uporabo pred-narejenih predlog, ali še huje, napisano z "ustvari-svojo-stran-v-5-minutah" (kot jim jaz rečem) vrsto programa.
Potem kot druga stvar naj omenitm, da je to spletno mesto popolnoma "CSS-bazirano". S tem mislim to, da poleg uporabe "eksternal" .css fajla (kar tudi zmanjša število potrebnih HTTP zahtevkov) namesto "inline" in "internal" stiliranja, uporabljam tudi čisto "CSS-baziran" ureditev izgleda namesto "table-bazirane". In to je tudi pametno zato, ker kot najbrž tudi sami veste, na splošno stiliranje z uporabo CSS-ja loči vsebino od stila, videz od obnašanja in prezentacije. Ampak nekaj časa nazaj sem imel kar nekaj problemov z sintaks ko sem poiskušal narediti moje druge spletne strani "CSS-baziran" (glej "30.5.2005" vnos-dogodka na events2 strani na moji glavni računalniški strani); zdi se mi, da so nekatere od teh kompletno "CSS-baziranih" strani (tistih narejenih v standardnem "Three Column Layout") preprosto napisane tako, da gredo območja lepo eno pod drugega ne glede na to, koliko je okno zmanjšano po horizontali, torej to je takrat, ko se pojavi scroll na dnu brskalnikovega okna.
Poleg "CSS-baziranja" je to moje spletno mesto tudi veljavno po spletnih standardih; za več o vsem tem obišči naprimer World Wide Web Consortium portal (in ko boste tam si oglejte tudi About W3C stran), The Web Standards Project spletn mesto (tam lahko tudi preletite Mission stran), Web Standards stran na spletnem mestu "w3schools", in pa Web standards stran na "Wikipedia" enciklopediji. In nenazadnje, vedite, da je bilo ta konkretno spletno mesto kar nekaj časa v "še-nedokončano" stanju. Točneje, moral sem se še odločiti glede tipa in barve ozadja in povezav (torej "visited", "hover", "active"), glede "favicon.ico" fajla na vseh straneh itd. Kasneje pa sem tudi spremenil barvo ozadja in roba od Google AdSense oglasov iz bele v modro in to zaradi spremembe barve ozadja strani same, čeprav sem kasneje spremenil tudi to, tako da sem moral še enkrat spremeniti barvo oglasov.